Franchise Prototipi’nde, sistem her türlü işletme ve insani kurumun ezelden beri yaşadığı bütün problemlerin çözümü haline gelir.

Sistem bir işyerinin yürüyebilmesi için gerekli bütün elemanları birleştirir. İşletmeyi bir makinaya, daha doğrusu, çok canlı olduğu için bir organizmaya, gerçekleşen bir hedefe doğru uyum içinde ilerleyen parçaların birleştiği bir bütüne dönüştürür. Atasını oluşturan Prorotip’le daha önce hiç görülmemiş bir şekilde çalışır.

Ray Kroc’un McDonald’s’ında, iş sisteminin mümkün olan bütün ayrıntıları prototipte önceden test edilmiş ve emek-yoğun bir işletmede daha önce hiç görülmedik derecede kontrolden geçirilmiştir.

Sulanmasını önlemek için parmak patatesler bekleme deposunda yedi dakikadan fazla bekletilmez. Sulanmış patates Mc Donald’s’ın patatesi olamaz. Hamburgerler kıvamını kaybetmemesi için tavalarda on dakikadan fazla tutulmaz. Boyu ve ağırlığı kesinlikle aynı olan donmuş etler, kalıptan aynı zamanda geçirilir. Turşular dilimlerin arasından düşüp müşterinin üstünü kirletmesin diye belli bir biçimde elle yerleştirilir. Yiyecekler müşterilere altmış saniye veya daha az bir zamanda teslim edilir.

Tags: Bayilik veren anaokulları, anaokulu franchise fiyatları, anaokulu franchise, kreş bayilik, franchise kreş, bayilik anaokulu, kreş kuruluşu, kreş nasıl kurulur, anaokulu kuruluşu, anaokulu franchising