özgür kaşİf

Ekibimiz

Aysan Doğaner

Aysan Doğaner

Franchise Kurucusu

Ekonomist. Bankacılıktan sonra 25 yıl anaokulu kurucusu ve franchise danışmanı olarak çalıştı. İş kurma ve karlı büyüme konusunda Kosgeb, Üni. ve Tic. Odalarında 15 yıl eğitim verdi. Psk. yüksek lisansı var. 4. girişimcilik kitabı; “Bu Nasıl Anaokulu” 2022’de yayınlandı. Şubelerin kuruluş & yönetim danışmanlığını üstleniyor.

Osman Bilge

Osman Bilge

Danışman

Mühendis. Ülkemizin en önemli franchise otorilerinden biridir.  UFRAD kurucusu ve genel sekreteri. Franchise&More kurucusu. Özgür Kaşif franchise sistemi onun danışmanlığıyla kuruldu. Ülkemize özgü, herkese kazandıran bir OÖE sistemi inşasında emeği büyük. Merkez- şube ilişkilerini yürütüyor, strateji oluşturuyor.

Ebru Özdoğan

Ebru Özdoğan

Şube Kuruluş & Eğitim Koordinatörü

Çocuk Gelişim mezunu olan Özdoğan, OÖE sektöründe; 15 yıl sınıf öğretmeni, 10 yıl Eğitim Koordinatörü ve Müdür olarak çalıştı. Yıllarca OÖE programları hazırladı ve uygulama desteği verdi. AB projelerinde yer aldı. Şube ekip oluşturma ve eğitim programları onun yönetiminde.

Jerry Kaymakcian

Jerry Kaymakcian

İngilizce Eğitim Koordinatörü

Jerry ile yıllarca birlikte çalıştık. Türkiye’de 20 yıldır ingilizce eğitmenliği yapıyor. Kolej ve anaokulları deneyimi var. Yeni eğitim teknikleri çerçevesinde şubelerimize aylık programlar hazırlayıp, İngilizce Eğitmen ve kaynak seçiminde destek olacak. 

Beyza İçer

Beyza İçer

Şube Tasarım Direktörü

KML ve Bilgi Üniversitesi çocuk gelişimi mezunu. Küçük yaşta anaokulu işletmeciliği konusunda aileden deneyim kazandı. Çocuklarla olmak onun yaşam tarzı. Çocuklara ve OÖE’ne ilişkin yeni trendleri hep ona soruyoruz.   

Selin Uçar

Selin Uçar

Psikolojik Danışma Direktörü

Uzman psikolog. Çocuklara ve ailelere danışmanlık, psikolojik testler ve uygulamalar konusunda deneyimli. Psikolojik Danışmanlık sistemi onun yönetiminde. Kuruluşta ve sonrasında şubelere destek olacak, eğitimler verecek. 

anaokulu franchise

Biz Kimiz?

Eğitim ve Franchise işini seven konusunda uzman, deneyimli kişilerden oluşan bir ekip; herkese kazandıran, çağdaş ve özgün bir anaokulu sistemini ülkemize yaymak için yola koyuldu.

Çekirdek Değerlerimiz
BİRLİKTEN GÜÇ DOĞAR

İşimiz; Eğitimi Eğlenceli Hale Getirmek 

Geleceğimiz için, çocukların ilk yaşlardaki gelişimine odaklanan anaokullarının başarılı olması şart.  Ama bu nasıl gerçekleşecek?  Tecrübeye, geçerli bir yönetim sistemine, bize özgü bir eğitim yöntemine ihtiyacın var. Ama bunları edinmek yıllarını alacak.  Bir sürü sorunla karşılaşacaksın. Ya pes edip işi yarıda bırakacak, ya da ağır bedeller ödeyerek  başarıya ulaşacaksın. Tüm bunları yaşamana gerek yok! Birlikten güç doğar. Katıl bize birlikte kolayca başaralım.