Eğitim sektöründe faaliyet göstermeye 1994’te başladık. Bizi biz yapan ilkelerimizden taviz vermedik. Hayatın çağdaş ve bilimsel temelleri üzerinde yükselen çocuk merkezli bir yapı oluşturduk. Anne- babalarımıza, öğretmenlerimize ve çocuklarımıza karşı şeffaf bir yönetim sergiledik. Eğitimin okulda bitmediği bilinciyle ailelerimizle her zaman etkin bir iletişim kurduk.

Aysan Doğaner ve Osman Bilge’nin girişimcilik ve franchise konusundaki birikimleri sayesinde modern ama özünü bilen, yoğun ama yormayan, eğlendirirken öğreten, disiplini sevgiyle yoğuran ülkemize has bir yöntem geliştirdik.

 

SÜREKLİ GELİŞİM

Eğitim modelimizi günün gerçeklerine ve geleceğin koşullarına uygun planlıyoruz.  Başarılı OÖE uygulamalarını hızla eğitim sistemimize adapte ediyoruz. Bu gelişim; AB ve diğer uluslararası projelerde yer almamızı sağlıyor. Eklektik bir eğitim programı uygularken bize özgü farklılıkları ve kültürel ihtiyaçları da dikkate alıyoruz.

“Doğa Temelli” ve “Proje Tabanlı” bir eğitim modeli oluşturduk. Çocuklar özgür bir ortamda, keşfederek ve eğlenerek öğreniyor. Bu eğitim yaklaşımı, “Özgür Kaşif” ismimize de ilham kaynağı oldu.

 

 

MAKUL FİYATLA EKSİKSİZ EĞİTİM

Çocukları ve öğretmenleri işimizin merkezi olarak görüyoruz. Uzmanların deneyimini gençlerin enerjisi ile buluşturuyoruz. Çocukların sağlıklı büyümelerini ve yaşayarak öğrenmelerini amaçlıyoruz. Öğretmenlerin iletişim becerilerini ve  liderlik vasıflarını öne çıkarmalarını sağlıyoruz.

Özet olarak, “Özgür Kaşif” franchise sistemi,

  • yüksek standartları olan,

  • liyakatı ve iyi insan olmayı önceleyen,

  • iyi yönetilen ve böylelikle

  • “makul fiyatla eksiksiz eğitim” verebilen,

  • ilgi gören, karlı işleyen bir sistemin adıdır.